Pristatymo sąlygos

Šiuo metu taikome akciją – NEMOKAMAS PRISTATYMAS! Patogiausias pristatymo būdas – pristatyti prekes nurodytu adresu Lietuvoje! Prekes stengiamės pristatyti kaip įmanoma greičiau. O užsisakyti galite bet kuriuo paros metu, bet kurią savaitės dieną. Užsakinėdami prekes pasirinkite patogiausią Jums prekių pristatymo būdą:

1) pristatyti Jums į namus. Prekes pristatys nuo durų iki durų VENIPAK kujerių tarnyba.  (Jeigu darbo dienomis nebūnate namie, patariame nurodyti ne namų, o darbovietės adresą ir pavadinimą.) Prieš pristatant prekę kurjeris skambina klientui iš anksto pranešti apie atvykimo laiką.
2) atsiimti Jums patogiu metu artimiausiame pašto skyriuje pagal gyvenamąją vietą. (Apie gautą siuntą Jums bus pranešta trumpąją SMS žinute ar elektroniniu laišku, kuriuo adresatas bus Lietuvos pastas, taip pat bus nurodyta prekės atsiėmimo vieta ir adresas.)
3) arba artiimti mūsų internetinės parduotuvės – prekybos vietos adresu Vilniuje: Liepyno g. 10, LT-08108, prieš tai paskambinus telefonu 864385888 , kad lauktume Jūsų Jums patogiu metu.

Padarius ir apmokėjus užsakymą iki pietų, prekė pristatoma kitą darbo dieną. Jei prekės užsakomos vėliau: po pietų ar savaitgalį, jos bus pristatomos poryt/antrą darbo dieną; norint gauti prekes skubiau, paskambinkite mums ir pasistengsime jas pristatyti rytoj. Į didžiuosius Lietuvos miestus (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus, Marijampolė, Tauragė, Telšiai, Utena) galimas pristatymas ir šeštadieniais, papildomai tai kainuoja 2 eurus. Pasirinkus apmokėjimo būdą – “grynaisiais pinigais prekių pristatymo metu (COD)”, atvykus kurjeriui, turėkite tikslią pinigų sumą. Tokiu būdu kurjeris taiko papildomą 1 euro dydžio mokestį už pinigų surinkimą. Pristatant prekes į Kuršių Neriją, priskaičiuojamas 17 eurų mokestis mokestis (už keltą). Paprastai kurjeris užsakymus pristato darbo dienomis nuo 8 iki 20 val. (Prekių atsiėmimo metu kurjeris paprašys Jūsų parašo, kaip patvirtinimo, kad užsakymas buvo pristatytas.) Į pristatymo kainą įeina vienas pristatymas. SVARBU. Jei sutartu laiku mūsų kurjeris negalėjo su Jumis susisiekti ir perduoti prekes užsakymo formoje nurodytais kontaktais, jis turi vykdyti kitus užsakymai eilėje. Tokiu atveju rekomenduojama tiesiogiai susisiekti su kurjeriu ir suderinti abiem šalims tinkamą pristatymo laiką ir vietą. Nes pristatant sekančią dieną prekes pakartotinai, priskaičiuojamas dvigubas mokestis, o to tikrai nenorėtume.

Perkant internetu Jus saugo Paysera banko internetinio saugumo sistema.

Linkime malonių lengvų akimirkų su unikaliais mūsų įrankiais!

Parašykite mums

Kontaktai

+37064385888

akceleratas@gmail.com

Dirbame visą parą

Įmonė

UAB Akceleratas 304784442

Liepyno g. 10-26, 081108 Vilnius

Dirbame visoje Lietuvoje

© 2019 RankiniaiKultivatoriai.lt Visos teisės saugomos.

Uždaryti menu
Skambinti
×
×

Cart